خدمات آنلاین سلامت مشوِرَپ
بازگشت

خدمات پزشکی و پرستاری در منزل مشوِرَپ

آیا میدونستین خیلی ازخدمات پزشکی وپرستاری رو توی خونتون دریافت کنین؟ مشوِرَپ مجموعه ای از این خدمات رو کنارهم جمع کرده فقط کافیه وارد اپلیکیشن ویا سایت مشورپ بشین وازخدمات پزشکی درمنزل ،نوع سرویس وخدماتی که میخواهید رو انتخاب کنید.

مزایای استفاده از خدمات پزشکی و پرستاری در منزل مَشوِرَپ

آسان وسریع

شما می توانید به راحتی از خدمات ما در بخش پزشکی و مشاوره آپ استفاده نمایید و همچنین از کیف پول خود در آپ جهت پرداخت استفاده نمایید.

ما همیشه هزینه های شما رو کاهش میدیم

یکی از مزایای مشوِرَپ این هست که همیشه تمام تلاشش رو کرده تا هزینه های خدمات پزشکی رو برای شما پایین بیاره

پشتیبانی ۲۴ ساعته

شما در تمام ساعات شبانه روز می توانید با پشتیبانی مشوِرَپ با شماره ۴۳۰۳۲۰۰۰ تماس بگیرید. می توانید قبل از ثبت سفارش جهت مشاوره نیز با ما تماس بگیرید.

حذف هزینه رفت وآمد

مشوِرَپ تمام خدمات پزشکی رو در اختیار شما قرار میدهد تا شما در طول مدت کرونا از خانه خارج نشوید و بتوانید بدون مراجعه حضوری خدمات مربوط به سلامت خود را دریافت نمایید

خدمات پزشکی و پرستاری در منزل
مَشوِرَپ تمامی خدمات پزشکی و پرستاری در منزل را در شهر های تهران , کرج, قم, اصفهان, مشهد و شیراز که شامل اعزام پزشک متخصص و عمومی به منزل , اعزام پرستار جهت سرم تراپی, تزریقات, نوار قلب, نوار مغزی, سونوگرافی وهمچنین فیزیوتراپی و کلیه امور مربوط به پرستاری در منزل را ارائه می دهد.
خدمات ضدعفونی در محل
مشوِرَپ این امکان را فراهم کرده تا شما در دوران کرونا بتوانید از خدمات ضدعفونی محل کار یا منزل خود با توجه به متراژ محل کار یا منزلتان استفاده نمایید.

سوالات متداول

چهار ساعت پس از ثبت سفارش در سامانه، اولین تماس یا پیامک جهت هماهنگی برقرار خواهد شد و پس از آن، در کوتاه ترین زمان ممکن، گروه مورد نظر برای ارائه خدمات اعزام می شوند.

این کار به شرطی امکان پذیر است که در بخش ثبت درخواست، هر دو گزینه سرم تراپی و تزریقات (نه تزریقات اضافی) را انتخاب کرده باشید. اگر تنها گزینه سرم تراپی را انتخاب کرده اید، امکان تزریقات وجود ندارد

برای این کار لازم نیست که چند بار گزینه تزریقات را انتخاب کنید. شما می توانید پس از یک بار درخواست تزریقات، به تعداد مورد نظر تزریقات اضافی را انتخاب نموده و هزینه کمتری پرداخت کنید.