برگهٔ بعد »

فروردین ۱۶, ۱۴۰۰ 0 نظر

وقتی ناحیه خاصی از پا به صورت مداوم تحت فشار و اصطکاک بیش از حد قرار گیرد میخچه ایجاد می‌شود. میخچه باعث ضخیم و خشک شدن پوست آن ناحیه شده و اغلب مخروطی شکل است.


برگهٔ بعد »

فروردین ۱۶, ۱۴۰۰ 0 نظر

خیر. میخچه به دلیل ویروس‌ها و باکتری‌ها ایجاد نمی‌شود که قابلیت انتقال داشته باشد. در واقع ایجاد میخچه، واکنش پوست پا به فشار بیش از حد به آن بوده و در طول زمان ایجاد می‌شود.


برگهٔ بعد »برگهٔ بعد »

فروردین ۱۵, ۱۴۰۰ 0 نظر

خستگی دائمی بدن می‌تواند به دلیل عادات بد و سبک زندگی نامناسب، برخی از بیماری‌های جسمی یا اختلالات روحی و روانی باشد. مصرف برخی از داروها یا حساسیت‌های غذایی هم می‌توانند باعث خستگی مزمن شوند.


برگهٔ بعد »

فروردین ۱۵, ۱۴۰۰ 0 نظر

بیماری‌هایی مثل افسردگی، اضطراب، کم خونی، فیبرومیالژیا، بیماری‌های قلبی و کلیوی، کم کاری غده تیروئید، نداشتن تحرک بدنی کافی، دیابت، آپنه خواب و… از علل ایجاد خستگی مزمن هستند.


برگهٔ بعد »برگهٔ بعد »

فروردین ۱۴, ۱۴۰۰ 0 نظر

آی یو دی یک دستگاه T شکل پلاستیکی برای پیشگیری از بارداری است که در رحم جاگذاری می‌شود. یک نخ به این دستگاه متصل است که در واژن آویزان می‌ماند و از آن برای خارج کردن دستگاه یا بررسی وضعیت آن استفاده می‌شود.


برگهٔ بعد »

فروردین ۱۴, ۱۴۰۰ 0 نظر

انتخاب آی یو دی مناسب هر فرد به شرایط بدنی و سلامتی و حساسیت‌های او بستگی دارد. پزشک پس از معاینه و بررسی شرایط فرد، نوع آی یو دی مناسب را به او پیشنهاد می‌دهد.


برگهٔ بعد »برگهٔ بعد »

فروردین ۱۴, ۱۴۰۰ 0 نظر

شایع‌ترین عارضه آن درد زیر شکم و لکه بینی است که معمولا طی چند روز یا چند هفته برطرف می‌شود. برخی افراد هم با تغییر در عادت ماهانه، خونریزی شدید و… رو به رو می‌شوند که لازم است با پزشک مشورت کنند.


برگهٔ بعد »برگهٔ بعد »

فروردین ۱۳, ۱۴۰۰ 0 نظر

دمنوش‌های گیاهی می‌توانند با افزایش سوخت و ساز بدن، کنترل قند خون، جلوگیری از اشتهای کاذب، جلوگیری از جذب چربی از طریق روده‌ها و تجزیه بافت چربی به لاغری منجر شوند.


برگهٔ بعد »برگهٔ بعد »برگهٔ بعد »

فروردین ۱۲, ۱۴۰۰ 0 نظر

لوچی یا انحراف چشم یک بیماری چشمی است که در آن چشم‌ها به طور همزمان به یک جسم نگاه نمی‌کنند و اغلب در افراد مبتلا به عیوب انکساری یا کسانی که عضلات چشمی ضعیفی دارند روی می‌دهد.


سامانه مشاوره روانشناسی آنلاین مشوِرَپ با گلچین کردن زبده‌ترین متخصصان توانسته بستر امنی را فراهم کند.
با استفاده از این سامانه هم‌میهنان داخل و خارج کشور قادر خواهند بود در هر ساعت از شبانه روز مشاوره آنلاین بگیرند.
تنها ملزومات برای مشاوره گرفتن داشتن گوشی هوشمند، اتصال اینترنت و صرف هزینه‌ای مقرون به صرفه است.